pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 3 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3067

[ZDJĘCIA] Uczniowie poznali ofertę edukacyjną "Chrobrego"

Uczniowie III klas gimnazjów oraz VIII klas szkół podstawowych stoją przed dylematem wyboru dalszej drogi kształcenia. Powiatowe szkoły ponadgimnazjalne organizują Dni Otwarte, podczas których można zapoznać się z ofertą edukacyjną. 29 i 30 marca dni otwarte odbyły się w LO im. Bolesława Chrobrego.

Dzień otwarty w Chrobrym - 29-30.03.2019 · fot. Powiat


Uczniowie liceum wcielili się w role przewodników i oprowadzali swoich młodszych kolegów po szkole. Tegoroczni absolwenci gimnazjów i szkół podstawowych wzięli udział w lekcjach otwartych, mogli także przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy.

I LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie przeprowadzi w tym roku nabór do ośmiu klas (czterech po gimnazjum i czterech po szkole podstawowej). Przyszli uczniowie będą mogli kształcić się w dwóch klasach matematycznych, biologicznej oraz polonistyczno-medialnej.

- Dla absolwentów szkół podstawowych i gimnazjalnych przygotowaliśmy ofertą edukacyjną dającą możliwości własnego rozwoju, dobrego przygotowania do egzaminu maturalnego, w końcu studiowania. Do tradycji liceum dodajemy dbałość o współczesne tendencje edukacyjne. Gwarantujemy wszechstronny rozwój poprzez samodzielny dobór rozszerzeń, nauczanie języków na poziomie dostosowanym do kompetencji językowej uczniów - mówi Renata Dyrda, dyrektor LO im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie.

Dzień otwarty w Chrobrym - 29-30.03.2019
Dzień otwarty w Chrobrym - 29-30.03.2019 · fot. Powiat


Na dni otwarte zapraszają również:
• Powiatowy Zespół Szkół nr 2 w Pszczynie (była szkoła rolnicza) - 3 i 4 kwietnia
Prosimy o zgłaszanie godzin przyjazdu grup do sekretariatu szkoły pod nr tel. 32 210 34 63. W programie: zajęcia otwarte, możliwość zwiedzenia szkoły, przedstawienie kierunków kształcenia, programu zajęć czy staży zagranicznych.
• Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli - 30 kwietnia (szczegóły w późniejszym terminie).

BM / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.