Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 9 stycznia 2019
  • wyświetleń: 1653

I miejsca dla PZS nr 1 w Konkursie Fryzjerskim "Piękna Niepodległa"

18 grudnia w Bielskiej szkole Sokrates odbyła się II edycja wojewódzkiego konkursu fryzjerskiego który przebiegał pod hasłem Piękna Niepodległa.

Pierwsze miejsca dla PZS nr 1w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim "Piękna Niepodległa"


Podczas zmagań konkursowych uczestnicy mieli za zadanie wykonać jedna z dwóch konkurencji wykonując makijaż lub fryzurę inspirowana tematem konkursu. Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Pszczynie reprezentowały uczennice oraz uczestniczki zajęć koła fryzjersko kosmetycznego działającego w ramach POPP Klaudia Białas, Magdalena Moroń, Sabina Pieczka z klasy II technikum oraz Kinga Foltyn i Wiktoria Mikołajun z klasy II ZSZ przygotowane przez Panie Sylwię Piech - Hennek oraz Józefę Waliczek.

Jury konkursu postanowiło nagrodzić aż trzy stylizacje wykonane przez nasze uczennice i tak w kategorii fryzura miejsce I zajęła Kinga Foltyn a miejsce III Klaudia Białas, natomiast w kategorii makijaż miejsce I trafiło do Wiktorii Mikołajun. Uczennicom Gratulujemy sukcesu.

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.