Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 15 listopada 2018
  • wyświetleń: 1618

[ZDJĘCIA] Ślubowanie klas pierwszych w Goczałkowicach

Ślubowanie klas pierwszych to niezwykłe wydarzenie w szkolnym kalendarzu imprez naszej szkoły. W uroczystości tej wzięły udział klasy: 1a, 1b i 1c wraz z wychowawcami, pani dyrektor Beata Smolarek, Pani Wicedyrektor Agnieszka Niwińska, licznie zgromadzeni rodzice oraz starsze koleżanki i koledzy.

Ślubowanie klas Pierwszych w Goczałkowicach


Przygotowania do uroczystości trwały od początku roku szkolnego. Wychowawczynie zapoznawały i wdrażały swoich wychowanków do pełnienia różnych obowiązków wynikających z faktu rozpoczęcia nauki w szkole.
Podczas części artystycznej pierwszaki zaprezentowały swoje talenty wokalne, recytatorskie i ruchowe, wzbudzając aplauz wśród zgromadzonej publiczności.

Następnie w niezwykle podniosłej atmosferze przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem ramion swych podopiecznych. Przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego wierszem przyjęli młodszych kolegów do grona uczniów naszej oferując swoją pomoc i wsparcie.

Wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy przyczynili się do zorganizowania tej imprezy serdecznie dziękujemy.

R. Lejawka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.