pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 16 października 2018
  • wyświetleń: 1137

SP we Frydku w XX Górskim Rajdzie Pieszym Młodzieży Powiatu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

W sobotę 29 września 20 uczniów z klas VIa, VI b oraz VII pod opieką nauczycielek T. Sochackiej i A. Pełki wzięło udział w XX Górskim Rajdzie Pieszym Młodzieży Powiatu Pszczyńskiego.

SP Frydek
SP we Frydku w XX Górskim Rajdzie Pieszym Młodzieży Powiatu Pszczyńskiego · fot. Aneta Pełka


Organizatorem rajdu był Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej. Trasa Rajdu wiodła przez Beskid Mały z metą w Schronisku PTTK na Leskowcu.

O g. 7.00 wyruszyliśmy autokarem do Doliny Skawy, skąd rozpoczął się start beskidzkiej wyprawy. Pogoda sprzyjała wędrówce. Słońce świeciło dość intensywnie, ale mimo to odczuwało się, że nastała jesień. Trasa wiodła urokliwymi miejscami. Podczas dłuższego postoju został przeprowadzony quiz wiedzy o Beskidzie Małym. Po ok. 4,5 godzinach dotarliśmy do schroniska, gdzie mogliśmy się posilić i odpocząć.

Na szczycie organizatorzy wręczyli dyplomy uczestniczącym w rajdzie szkołom. Później było już z górki... W wyśmienitych humorach wróciliśmy do szkoły ok. g. 18.00 i już myślimy o następnej wyprawie.

Aneta Pełka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj