pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 12 czerwca 2018
  • wyświetleń: 2225

[ZDJĘCIA] Goczałkowice-Zdrój: Spartakiada Przedszkolaków 2018

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

8 czerwca na obiektach sportowych Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się coroczna spartakiada dla przedszkolaków. W tym roku uczestniczyła rekordowa liczba dzieci.

Spartakiada Przedszkolaków - 8.06.2018


Piękna pogoda, wiele słońca wywołało uśmiech na twarzach dzieci, które mogły znaleźć coś dla siebie.
40 uczniów Szkoły Podstawowej i Gimnazjum pomagało w organizacji czynnie angażując się w przebieg imprezy. Uczniowie zachowali się wzorowo, opiekując się swoimi mniejszymi kolegami i koleżankami, ukazując takie postawy jak tolerancja, empatia i opiekuńczość, a także wsparcie i motywowanie podczas wszelkich prób małych sportowców.

Dzieci mogły uczestniczyć w tradycyjnym już torze przeszkód przygotowanym przez uczniów i nauczycieli a także mogli skorzystać z wielu stanowisk sportowych o różnej tematyce, które zorganizowane zostały na terenach zielonych wokół orlika.

Spartakiada Przedszkolaków - 8.06.2018
Spartakiada Przedszkolaków - 8.06.2018


Wiele pozytywnych emocji i radości u dzieci spowodowało, iż każdy opuszczał imprezę odczuwając niedosyt, iż tak szybko się skończyła. Każde dziecko mogło poczuć się jak "Złoty medalista".

Imprezę poprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Piotr Dąbkowski i Sławosz Pękała, a także bardzo duża część samorządu uczniowskiego, która dzielnie czuwała nad bezpieczeństwem i opieką nad najmłodszymi.

Serdecznie gratulujemy najmłodszym sportowcom i zapraszamy wszystkie dzieci już za rok. Spartakiada organizowana była przez GOSiR przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1.

Profesjonalne zdjęcia: Paweł Kanik: www.facebook.com/media/set/?set=a.601180303602493.1073741842.243681812685679&type=1&l=750c200eed

Szkoła Podstawowa nr 1

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

GOSIR Goczałkowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOSIR Goczałkowice" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.