pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 16 marca 2018
  • wyświetleń: 1448

Zlot Samorządów Uczniowskich z udziałem SP we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

19 lutego przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej we Frydku wzięli udział w IX Zlocie Samorządów Uczniowskich województwa śląskiego, zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 33 w Katowicach.

Zlot Samorządów Uczniowskich - 19.02.2018 · fot. SP we Frydku


Tematem tegorocznego zlotu był Śląsk, jego tradycje, kultura i tożsamość regionalna jego mieszkańców. Uczniowie wysłuchali prelekcji a także wzięli udział w warsztatach, na których warzyli regionalne potrawy, projektowali ludowe stroje czy też uczyli się tańców ludowych. Spotkali się również z wnukiem Stanisława Ligonia, który opowiedział o życiu i działalności tego znanego Ślązaka. Spotkanie zrobiło na nas ogromne wrażenie.

Szkoła Podstawowa im.Stanisława Hadyny we Frydku

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj