pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 30 października 2017
  • wyświetleń: 979

W Samochodówce rozmawiali o uzależnieniach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

W środę, 25 października młodzież klas pierwszych Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 wzięła udział w prelekcji dotyczącej profilaktyki uzależnień od alkoholu, narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych.

Zajęcia profilaktyczne nt. uzależnień w PZS nr 1 - 25.10.2017 · fot. PZS nr 1


Już po raz trzeci mieliśmy zaszczyt gościć u siebie Pana Leszka Korzenieckiego, który od 17 lat zajmuje się profilaktyką uzależnień na terenie całego kraju, współpracuje  z Fundacją Głos Ewangelii oraz jest autorem między innymi dwóch programów antynarkotykowych: "Młodość bez narkotyków" i "Żyj poza klatką". Podczas czterogodzinnego spotkania w sposób niekonwencjonalny i bardzo interesujący pan Leszek Korzeniecki uświadomił młodzieży, jak wielki wpływ na organizm młodego człowieka i osoby znajdujące się w jego otoczeniu, ma palenie papierosów, picie alkoholu i zażywanie narkotyków i innych środków psychoaktywnych.

Rzetelnie przekazana wiedza na temat stopniowej destrukcji zdrowia człowieka w wieku rozwojowym poprzez używanie tych środków oraz omówione  przypadki  z pewnością podziałały na wyobraźnię  i uzmysłowiły uczestnikom spotkania jak podstępnie alkohol, papierosy i narkotyki wyniszczają organizm młodych ludzi, sprowadzając ich niejednokrotnie na życiowy aut.

Anna Harazin

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj