pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 31 października 2017
  • wyświetleń: 1184

Akademia Bezpiecznego Puchatka w Szkole Podstawowej we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

Szkoła Podstawowa we Frydku przystąpiła do udziału w programie edukacyjnym Akademia Bezpiecznego Puchatka.

Jedną z najważniejszych chwil w życiu dziecka jest jego pierwszy dzień w szkole. To właśnie wtedy każdy pierwszoklasista przechodzi prawdziwy, poważny test samodzielności, poznając zupełnie nowy, nieznany mu dotąd świat. Aby poprawić bezpieczeństwo najmłodszych uczniów, w bieżącym roku szkolnym szkoła z Frydku bierze udział w programie edukacyjnym Akademia Bezpiecznego Puchatka.

Zajęcia będą dotyczyły zagadnień bezpieczeństwa dzieci w drodze do szkoły, w szkole, w domu czy w czasie zabawy. Dodatkowo program zawiera treści związane z pierwszą pomocą, treningiem koncentracji i nauki selekcji informacji. Uczestnikami programu są uczniowie pierwszej klasy.

Akademia Bezpiecznego Puchatka w Szkole Podstawowe

Aneta Pełka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj