pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 24 października 2017
  • wyświetleń: 1190

Ochotniczy Hufiec Pracy z wizytą w świetlicy socjoterapeutycznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Ochotniczy Hufiec Pracy zaprosił uczniów Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 do specjalnego spotkania z podopiecznymi świetlicy socjoterapeutycznej Brata Alberta w Pszczynie. Okazją do spotkania był tegoroczny Ogólnopolski Tydzień Kariery.

Ochotniczy Hufiec Pracy z wizytą w świetlicy socjoterapeutycznej Brata Alberta - 16.10.2017 · fot. Ochotniczy Hufiec Pracy


Jako, że hasłem przewodnim OTK były talenty i kompetencje, a tych w naszej szkole jest wiele, postanowiliśmy podzielić się nimi z innymi. Grupa fryzjerek i piłkarzy z zapałem i pasją opowiadała dzieciom o swoich talentach i o swojej drodze do tego, by talenty te rozwijać i pielęgnować. Dziewczyny wyczarowywały piękne fryzury na głowach naszych gospodarzy. Opowiadały o pielęgnacji włosów, o tym jak można rozwijać się w tym zawodzie, co trzeba zrobić, żeby zostać profesjonalnym fryzjerem.

Piłkarze przekonywali, że sport, a szczególnie piłka nożna, może być sposobem na ciekawe spędzanie wolnego czasu, na uczenie się samodyscypliny, wytrwałości, dbałości o swoje zdrowie. Mówili o tym jak ciężko trzeba pracować nad swoim talentem i jak trzeba mu się poświęcić, by zostać zawodowym sportowcem. Mecz piłki nożnej rozegrany w jesiennej scenerii Parku Zamkowego był praktycznym podsumowaniem opowieści piłkarskich, a także pełną emocji sportową rozgrywką.

Ochotniczy Hufiec Pracy / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj