pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 12 października 2017
  • wyświetleń: 1491

Uczniowie SP 2 w Woli na ściance wspinaczkowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj

W piątek, 22 września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Woli brali aktywny udział w zajęciach na ściance wspinaczkowej.

Uczniowie SP 2 w Woli na ściance wspinaczkowej - 22.09.2017 · fot. Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli


Uczestnicy zajęć doskonalili poznane wcześniej techniki wspinaczkowe. Osoby, które wybrały się pierwszy raz poznały podstawowe zasady asekuracji i wspinania oraz praktycznie je przećwiczyły. Amatorzy wspinaczki przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć.

W zajęciach uczestniczyli: Szymon Buczek, Klaudia Nycz, Bartosz Stosio, Igor Hachuła, Wiktoria Granatyr, Borys Czarnynoga, Patrycja Gwoźdź, Wiktoria Błaszczyk, Mateusz Dziopa, Eryk Cichoń.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj