Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 5 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 1624

Noc z Andersenem w SP 2 w Woli - galeria zdjęć

31 marca wieczorem 40 uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli świętowało Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci. N

Noc z Andersenem w SP 2 w Woli - 31.03.2017 · fot. Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli


Na wieczorne spotkanie zaprosiliśmy gości: panią radną Małgorzatę Antos i panią doktor Edytę Miszczak-Kowalską, które czytały dzieciom książki. W bibliotece szkolnej pojawiły się dobre wróżki i mądra sowa, wszystko po to, żeby uczestnicy bawili się dobrze i mądrze. Uczestnikom najbardziej podobały się "Wielka gra", taniec, nocna wyprawa z latarkami do "Krainy Baśni i Przygody".

Na ten wieczór zrezygnowaliśmy z telefonów, komputerów, czipsów, słodkich napojów gazowanych. Sami przegotowaliśmy prostą i smaczną kolację. Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe na produkty spożywcze.

Pomoc w zorganizowaniu zabawy i opiekę nad uczniami zapewniły panie: Magdalena Miszczak, Irena Świerkot, Urszula Ryszka, Katarzyna Madeja, Teresa Szczotka, Renata Sanocka i Anna Olender, którym bardzo dziękuję. Dziękuję również za obecność i pomoc pani Dorocie Berkowskiej, pani Dorocie Grabowskiej i Oli Fuks.

Krystyna Motyka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.