pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 1 listopada 2016
  • wyświetleń: 795

Andrzejki dla dzieci w szkolnej świetlicy we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

W piątek, 25 listopada w świetlicy Szkoły Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku zapanował mroczny nastrój, przyleciała czarownica z Łysej Góry, ściany obsiadły nietoperze, a czarne koty próbowały przebiec wszystkim drogę. Na szczęście ani czarownica ani koty nie pokrzyżowały nam naszych planów i o godzinie 18.00 zaczął się wyjątkowy wieczór andrzejkowy.

Andrzejki w świetlicy we Frydku
Andrzejki w świetlicy we Frydku · fot. Kinga Kapica


Uczestniczące w nim dzieci wróżyły sobie, co spotka je w następnym roku, jakie imię będzie mieć ich przyszła sympatia i jaki będą wykonywać zawód w dorosłym życiu. Dowiedziały się także, czym jest numerologia, jak obliczać, jaką są liczbą i co to oznacza. Oprócz wróżb dzieci przygotowały piękne lampiony i uczestniczyły w wesołej zabawie, na przykład z zamkniętymi oczami próbowały przypiąć kotkowi ogon, co sprawiło nie lada kłopot i wiele śmiechu. Na zakończenie wieczoru, który trwał aż do 22.00 wszystkie dzieci otrzymały dyplomy.

Kinga Kapica

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj