pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 19 października 2016
  • wyświetleń: 1841

Podwójna uroczystość w SP 2 w Woli - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj

W poniedziałek, 17 października w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli obchodzono Święto Szkoły. Dzień wcześniej przypadała 38. rocznica wyboru patrona na stolicę apostolską, więc pierwsza część uroczystości była poświęcona Świętemu Janowi Pawłowi II.

Podwójna uroczystość w SP 2 w Woli - 17.10.2016 · fot. Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli


Uczniowie kl. III przypomnieli najważniejsze chwile z jego życia i pontyfikatu, nie zabrakło okolicznościowych piosenek, a całości dopełniła prezentacja multimedialna.

Ten dzień zostanie też na pewno zapamiętany przez uczniów kl. I. Im właśnie była poświęcona druga część akademii, podczas której zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej. Najpierw musieli przedstawić, czego się już w szkole nauczyli, a następnie odbyło się ich ślubowanie i uroczyste pasowanie, którego dokonał dyrektor szkoły - pan Sebastian Pyjas razem z przedstawicielką Rady Gminy Miedźna - Zofią Białoń.

Ciepłe słowa skierowała do naszych uczniów również pani dyrektor pobliskiego gimnazjum - Barbara Bandoła, przekazując wspólnie z panią Edytą Miszczak-Kowalską słodką niespodziankę.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów oraz odkrywania swoich pasji i talentów w naszej szkole.

B. Jaromin

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj