pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 10 października 2016
  • wyświetleń: 967

Uczniowie z Samochodówki znowu na podium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

W tegorocznym rozdaniu tytułów "Technik Absolwent 2016" absolwenci "Samochodówki" zdobyli nagrody w dwóch kategoriach - samochodowej oraz usługowej.

Samochodówka znowu na podium - 09.2016 · fot. PZS nr 1


W pierwszej z nich wyróżnienie otrzymali absolwenci kończący kierunek technik pojazdów samochodowych - Nikodem Dzida oraz Błażej Bielecki. W drugiej kategorii, absolwentka kończąca kierunek technika usług fryzjerskich - Klaudia Papierkiewicz zajęła miejsce III.

Warto wspomnieć, iż absolwenci PZS nr 1 już od dobrych kilku lat zajmują czołowe miejsca w tym konkursie. Szczególnie cieszy fakt, iż tytuł "Technika Absolwenta" przyznawany jest za całokształt wyników czteroletniej pracy. Absolwent ubiegający się o ten zacny tytuł musi wykazać się licznymi osiągnięciami w olimpiadach, konkursach oraz wysokimi wynikami w nauce.

- Jesteśmy dumni z sukcesów naszych Absolwentów i życzymy im licznych osiągnięć w kolejnych etapach edukacji, pracy zawodowej oraz życiu osobistym - komentuje dyrekcja i nauczyciele PZS nr 1.

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj