pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 7 grudnia 2015
  • wyświetleń: 928

Tydzień Integracji w SP 2 w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj

3 grudnia to Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych. W Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli już tradycyjnie świętowano w pierwszym tygodniu grudnia.

Tydzień Integracji w SP 2 w Woli - 12.2015 · fot. SP nr 2 w Woli


Celem obchodów było zaangażowanie uczniów, rodziców i nauczycieli w różnego rodzaju działania integrujące dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych z resztą społeczności lokalnej i szkolnej. To także okazja do głębszych przemyśleń, lepszego rozumienia pojęcia oraz uświadomienia sobie korzyści płynących z idei integracji.

W tych dniach uczniowie samodzielnie przygotowywali sobie II śniadanie, wykonywali dekoracje świąteczne, wzięli udział w "Bajkowym spotkaniu". W czwartek odbył się natomiast pokaz talentów. Były wiersze, piosenki, tańce, inscenizacje i gra na dzwonkach. Wraz z całą społecznością szkolną młodych artystów podziwiali zaproszeni goście. Obchody zakończono wspaniałą zabawą z zespołem "Avocado", w której uczestniczyli również wychowankowie ŚDS w Grzawie.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj