pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 2 grudnia 2015
  • wyświetleń: 2547

Sukcesy uczniów SP nr 2 w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj

Ubiegły tydzień zakończył się sukcesem uczennic Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli.

Syukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Woli - 11.2015


W XXIV Regionalnym Turnieju Recytatorskim, który został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury oraz Zespół Oświaty i Wychowania w Miedźnej pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty jury doceniło nasze recytatorki. I miejsce w konkursie głównym zdobyła Iwona Raczkowska, II miejsce Wiktoria Granatyr za recytację w pięknej gwarze śląskiej.

Dziewczynki uczestniczyły także w konkursie piosenki obcojęzycznej Euronuty. Rywalizacja zakończyła się sukcesem Iwony Raczkowskiej - zdobyła I miejsce w kategorii soliści, a Wiktoria Granatyr i Patrycja Gwóźdź zajęły I miejsce w kategorii zespół.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj