pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 17 października 2015
  • wyświetleń: 6347

Goczałkowice: nagrody dla nauczycieli

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem polskiej oświaty i szkolnictwa wyższego. Został ustanowiony w 1972r. jako Dzień Nauczyciela, a 10 lat później przemianowany na Dzień Edukacji Narodowej. W tym świątecznym dniu, w ramach podziękowania za trud włożony w edukację i wychowanie uczniowie tradycyjnie składają swoim wychowawcom i nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji podziękowania i życzenia.

Dzień Edukacji Narodowej w Goczałkowicach-Zdroju - 14.10.2015 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Tradycyjnie, corocznie z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyznawane są nagrody wójta Gminy dla nauczycieli za ich osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. W tym roku nagrody te otrzymało 8 nauczycieli tj. Danuta Kołacińska - nauczycielka biologii w Gimnazjum, Renata Matuszczak-Machała - nauczycielka języka angielskiego w Gimnazjum, Joanna Furczyk - nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w SP nr 1, Ilona Szweda - nauczyciel bibliotekarz w SP nr 1, Bożena Rak - nauczycielka Przedszkola nr 2, Ewa Chojkowska - Dyrektor Przedszkola nr 1, Beata Migacz - Dyrektor Przedszkola nr 2 oraz Beata Smolarek - Dyrektor Gimnazjum.

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.