pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 14 października 2015
  • wyświetleń: 998

Międzyszkolne Czytanie w Gilowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach" podaj

W Liceum Ogólnokształcącym im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach 8 października odbyło się Międzyszkolne Czytanie "Lalki" Bolesława Prusa.

Międzyszkolne Czytanie w Gilowicach - 8.10.2015 · fot. LO Gilowice


Nawiązując do wrześniowej akcji narodowego czytania objętej honorowym patronatem Pary Prezydenckiej, już po raz trzeci spotkaliśmy się na głośnym czytaniu dzieł narodowych twórców. W role bohaterów powieści wcielili się uczniowie, rodzice, nauczyciele, absolwenci i sympatycy szkół. Po wspólnym czytaniu goście wykorzystali możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia z uczniami przebranymi w stroje z epoki.

Spotkanie w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych zorganizowali bibliotekarze trzech placówek: Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli, Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Woli oraz Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach.

BM / pless.pl, źródło: LO Gilowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach" podaj