Co, gdzie, kiedy?

  • 1 maja 2024
  • 18 maja 2024
  • wyświetleń: 2242

XX Rajd Rowerowy "Poznajemy okolice jeziora Goczałkowickiego"

Za nami:

Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej wraz z Kubem Turystyki Kolarskiej "KOŁO" zaprasza na XX Rajd Rowerowy "Poznajemy okolice jeziora Goczałkowickiego" w sobotę 18 maja!

Hotel PTTK*,Oddział PTTK Ziemi Pszczyńskiej
XX Rajd Rowerowy "Poznajemy okolice jeziora Goczałkowickiego"


Trasy Rajdu:Trasa I:

10:00 - Start z pszczyńskiego rynku - Goczałkowice - Zabrzeg - Chybie - Frelichów - Strumień - Studzionka - Meta Rajdu: Wisła Wielka Ośrodek Żeglarski 14:00. Długość trasy ok. 50 km.

Trasa II:

10:30 - Start z pszczyńskiego rynku - Goczałkowice-Zdrój - Zabrzeg - Goczałkowice - Łąka - Meta Rajdu: Wisła Wielka Ośrodek Żeglarski 14:00. Długość trasy ok. 30 km.

Do podanych tras należy doliczyć drogę powrotną.

Rozpoczęcie rajdu: spotkanie z przewodnikami przed wyruszeniem na trasę na pszczyńskim rynku na trasę I o godzinie 9:45, a na trasę II o godzinie 10:15. Meta rajdu: godz. 14:00 w Ośrodku Szkoleniowym Jachtklubu PTTK Pszczyna w Wiśle Wielkiej (Aleja Dębowa 5).

Koszt: wpisowe wynoszące 10 zł.

Szczegóły i regulamin dostępne na stronie internetowej: https://www.pttk-pszczyna.slask.pl/event/xx-rajd-rowerowy-poznajemy-okolice-jeziora-goczalkowickiego/

źródło: PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PTTK Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PTTK Pszczyna" podaj