Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 21 lipca 2018
  • 13 października 2018
  • wyświetleń: 3083

Jazz & Literatura w Sali lustrzanej Muzeum Zamkowego

Za nami:

Muzeum Zamkowe w Pszczynie zaprasza do Sali lustrzanej na koncert w ramach festiwalu Jazz & Literatura w sobotę, 13 października o godzinie 19.00.

Górecki Ahead to nowatorskie odczytanie muzyki Henryka Mikołaja Góreckiego. Bracia Oleś i ich gość, Christopher Dell, przedstawiają kompozytora w zupełnie nowym, jazzowym kontekście, ukazując jego dzieło z zaskakującej perspektywy muzyków improwizujących. Ta odważna aktualizacja twórczości Góreckiego potwierdza jej żywotność i podatność na muzyczne alteracje.

Festiwal Jazz&Literatura to cykl jazzowych koncertów oraz edukacyjno-artystyczne warsztaty związane z muzyką i literaturą. Świat dźwięku, do którego zapraszamy, to jazz we wszystkich odcieniach, a także pogranicza gatunków. W tym roku po raz pierwszy Muzeum Zamkowe w Pszczynie ma przyjemność zaprezentować jeden z festiwalowych koncertów w swoich wnętrzach.

Bilet w cenie 60 zł. Rezerwacja biletów jest możliwa poprzez system rezerwacji Muzeum Zamkowego w Pszczynie: www.rezerwacja.zamek-pszczyna.pl, tel. (32) 210-30-37.

Muzeum Zamkowe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.