[Iskra Pszczyna] Trampkarze: Forma w górę

Trampkarze z rocznika 2003 zaczynają łapać właściwy rytm gry. W niedziele na boisku w Pszczynie pokonali zespół z Jastrzębia.

Trampkarze: GKS Jastrzębie - Iskra 10.09.2017

Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Już w 3 minucie Iskra objęła prowadzenie po indywidualnej akcji Wojciecha Szpeka, który z wielkim spokojem przerzucił piłkę nad interweniującym bramkarzem. W 10 minucie było już 2:0, a uderzeniem z rzutu wolnego z ponad 30 metrów popisał się ostatnio bardzo bramkostrzelny Paweł Stebel. Nie minęło jeszcze 20 minut meczu a pszczynianie mieli już na swoim koncie trzy bramki, tym razem ładnym podaniem popisał się Michał Ożóg a w polu karnym dobrze zachował się Marcel Nycz i płaskim uderzeniem obok słupka pokonał bramkarza z Jastrzębia. W ostatnich minutach pierwszej połowy gościom udało się zdobyć bramkę. Druga połowa to przewaga Jastrzębia, lecz w bramce Iskry rewelacyjnie spisywał się Maciej Nowak i trzykrotnie bronił w sytuacjach sam na sam. W 42 minucie piłkę na połowie przeciwnika przejął Marcel Nycz, minął dwóch rywali i dograł piłkę do Patryka Zakrzewskiego którego w nieprawidłowy sposób zatrzymywał obrońca gości i sędzia odgwizdał rzut karny, który pewnym strzałem na bramkę zamienił Marcel Nycz. Gościom dopiero w ostatnich minutach udało się zdobyć bramkę i mecz zakończył się pewnym zwycięstwem 4:2."

MKS Iskra Pszczyna - GKS Jastrzębie 4:2 (3:1)
Bramki: 1:0 Wojciech Szpek (3.), 2:0 Paweł Stebel (15.), 3:0 Marcel Nycz (19.), 3:1 (29.), 4:1 Marcel Nycz (42.), 4:2 (70.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Maciej Nowak, Paweł Stebel, Jakub Brudek, Michał Klim, Karol Biegier, Jakub Maśka, Kamil Mikołajczyk, Wojciech Szpek, Patryk Zakrzewski, Marcel Nycz, Adam Góralczyk, Daniel Markiewicz, Michał Ożóg, Konrad Biegier, Maksymilian Gleńsk, Jacek Dębski