pless.pl

Reklama

Zdrowie

  • 20 grudnia 2022
  • wyświetleń: 629

Masaż afrykańskim masłem shea - pomysł na prezent

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj

Odżywczy, a zarazem odprężający masaż masłem Shea polecany jest zarówno dla pań jak i panów, a przede wszystkim dla osób ze skórą wrażliwą, suchą, atopową i popękaną, z pierwszymi oznakami starzenia, zmęczonym i zestresowanym.

Reklama

FIZJOS - MASAŻ  i FIZJOTERAPIA,Auto Myjnia


Masaż relaksacyjny na wyjątkowym maśle sheaMasło Shea zwane również Masłem Karité to olej pozyskiwany z nasion masłosza, drzewa występującego w Środkowej i Zachodniej Afryce. Karité oznacza życie, co dodatkowo podkreśla niezwykłość tego drzewa.

Sposób jego wytwarzania jest niezmienny od wieków, odbywa się bez użycia substancji chemicznych. Shea przybiera formę pasty o bialo-kremowym zabarwieniu, która po rozgrzaniu zamienia się w tłusty olej. Witaminy E i F wspomagają usuwanie wolnych rodników, chronią również przed uszkodzeniami wynikającymi z nadmiernego nasłonecznienia skóry, prowitamina witaminy A wygładza drobne zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia oraz uelastycznia, alantoina przyspiesza gojenie się ran, zmniejsza blizny, nawilża i regeneruje.

Zbawienne działanie Masła Shea na skórę jest doceniane od wieków: łagodzi podrażnienia skóry, redukuje widoczność blizn, niweluje rozstępy, odżywia, nawilża nawet najgłębsze warstwy skóry, spowalnia starzenie się skóry, redukuje pierwsze efekty starzenia, poprawia stan paznokci.
Masło Shea podgrzane do odpowiedniej temperatury wpływa na nasze ciało relaksuje, usuwa zmęczenie, polepsza samopoczucie.

Eleganckie zaproszenieBony Upominkowe zakupione w Gabinecie Fizjos mają wyjątkową formę eleganckich imiennych zaproszeń, ręcznie robionych.

Bony można zakupić od "od ręki" w recepcji Gabinetu Fizjos w Pszczynie na ul. Zamenhofa 4. Bon możemy również wysłać do Klienta pocztą po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Możliwość zakupu E-VOUCHERA. Opcja jest wygodna dla osób, które chcą zakupić wyjątkowe prezenty bez wychodzenia z domu. E-Bony można zakupić na naszej stronie internetowej http://www.fizjos.pl.

FIZJOS - MASAŻ  i FIZJOTERAPIA,Auto Myjnia


Zabiegi i wizyty prowadzimy:

  • od poniedziałku do piątku: 7.00 - 21.00
  • oraz w soboty: 8.00-14.00


Rejestracja Gabinetu Fizjos na ul. Zamenhofa 4 jest czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 18.00

Zapraszamy do kontaktu: 790 636 990.

FIZJOS - MASAŻ i FIZJOTERAPIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626ar

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fizjos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj