pless.pl

Reklama

Zdrowie

  • 16 grudnia 2022
  • wyświetleń: 768

Masaż gorącą czekoladą - cudowny prezent!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj

Cudowny zapach prawdziwej czekolady oraz jej właściwości odżywcze i ujędrniające w połączeniu z głęboko relaksującym masażem przywrócą Ci dobre samopoczucie, energię i pozostawią Twoją skórę w znakomitej kondycji. Już jeden zabieg ukoi nerwy i wprowadzi Cię w dobry nastrój, ponieważ czekolada pobudza wydzielanie endorfin - hormonów szczęścia. Prawdziwa uczta dla skóry i zmysłów!

Reklama

FIZJOS - MASAŻ  i FIZJOTERAPIA,Auto Myjnia


W masażu gorącą czekoladą wykorzystujemy cenne właściwości ziaren kakaowca, które obfitują w kofeinę. Pobudza ona krążenie krwi, zmniejsza obrzęki i przyspiesza spalanie tłuszczu. Masaż czekoladą zalecany jest dla każdego rodzaju skóry. Poprawi nawilżenie skóry, spowolni starzenie dzięki zawartości antyoksydantów, zwiększy napięcie skóry, poprawi jej koloryt oraz odżywi dzięki bogactwu magnezu, wapnia i cynku. Skóra stanie się nawilżona, miękka i aksamitna w dotyku.

Masaż ciepłą czekoladą przeprowadzany jest przez doświadczone fizjoterapeutki i masażystki przy nastrojowym oświetleniu i w akompaniamencie relaksacyjnej muzyki.

Eleganckie zaproszenieFIZJOS - MASAŻ  i FIZJOTERAPIA,Auto Myjnia


Bony Upominkowe zakupione w Gabinecie Fizjos mają wyjątkową formę eleganckich imiennych zaproszeń, ręcznie robionych.

Bony można zakupić od "od ręki" w recepcji Gabinetu Fizjos w Pszczynie. Bon możemy również wysłać do Klienta pocztą po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Możliwość zakupu E-VOUCHERA. Opcja jest wygodna dla osób, które chcą zakupić wyjątkowe prezenty bez wychodzenia z domu. E-Bony można zakupić na naszej stronie internetowej http://www.fizjos.pl.

Zabiegi i wizyty prowadzimy:

  • od poniedziałku do piątku: 7.00 - 21.00
  • oraz w soboty.


Rejestracja telefoniczna Gabinetu Fizjos jest czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 18.00

Zapraszamy do kontaktu: 790 636 990.

FIZJOS - MASAŻ i FIZJOTERAPIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fizjos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj