pless.pl

Reklama

Zdrowie

  • 14 grudnia 2022
  • wyświetleń: 916

Masaż ajurwedyjski - cudowny prezent na święta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj

ABHYANGA - masaż ajurwedyjski to niezwykły relaksacyjny masaż całego ciała, wykonany na specjalnych, naturalnych olejach ajurwedyjskich, których ziołowy aromat pozwoli na niezapomniany relaks i odprężenie Twojego ciała.

Reklama

FIZJOS - MASAŻ  i FIZJOTERAPIA,Auto Myjnia


Masaż wykonany jest z dbałością o naniejsze szczegóły. Specjalny, wygodny stół, zapach ciepłego, ziołowego oleju, magiczna atmosfera świec czy muzyka orientalna to tylko część wyjątkowej oprawy zabiegu.

Techniki wykorzystane w czasie zabiegu są intensywne i głębokie dzięki czemu masaż ajurwedyjski doskonale usuwa napięcia i odpręża system nerwowy. Stosowane są techniki rozluźniające i stymulujące Twój system nerwowo- mięśniowy. Abhyanga zwiększa również siły witalne organizmu i wspomaga krążenie.

W ofercie Fizjosu również masaż UDWARTANA - masaż ajurwedyjski z ziołowym peelingiem.

Eleganckie zaproszenieBony Upominkowe zakupione w Gabinecie Fizjos mają wyjątkową formę eleganckich imiennych zaproszeń, ręcznie robionych.

Bony można zakupić od "od ręki" w recepcji Gabinetu Fizjos w Pszczynie. Bon możemy również wysłać do Klienta pocztą po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Możliwość zakupu E-VOUCHERA. Opcja jest wygodna dla osób, które chcą zakupić wyjątkowe prezenty bez wychodzenia z domu. E-Bony można zakupić na naszej stronie internetowej http://www.fizjos.pl.

Zabiegi i wizyty prowadzimy:

  • od poniedziałku do piątku: 7.00 - 21.00
  • oraz w soboty.


Rejestracja telefoniczna Gabinetu Fizjos jest czynna: od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 18.00.

Zapraszamy do kontaktu: 790 636 990.

FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA,Auto Myjnia


FIZJOS - MASAŻ i FIZJOTERAPIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fizjos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj