pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Zdrowie

  • 16 listopada 2021
  • wyświetleń: 768

E-voucher na masaż w ciągu kilku minut

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj

Bon Upominkowy do Gabinetu Fizjos na masaż to doskonały pomysł na prezent dla ludzi dbających o swoje zdrowie, którzy nie cierpią na nadmiar wolnego czasu, którzy po ciężkim dniu marzą o chwili relaksu.

FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA,Auto Myjnia


Naszym klientom dajemy możliwość szybkiego zakupu i długiego terminu realizacji fantastycznych bonów upominkowych na pakiety oraz zabiegi lecznicze, relaksacyjne, orientalne, kosmetyczne i odnowy biologicznej. Dla osób borykających się z kontuzjami czy dolegliwościami bólowymi mamy również możliwość konsultacji fizjoterapeutycznych i zabiegów terapeutycznych.

FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA,Auto Myjnia


Jak kupić e-voucher?Bon można zakupić za pośrednictwem naszej strony internetowej fizjos.pl w zakładce E-voucher. Zakupiony e-voucher z dostawą na maila, otrzymasz w kilka minut od zapłaty!

A może tradycyjne bony upominkowe?FIZJOS - MASAŻ - REHABILITACJA - SZKOŁA RODZENIA,Auto Myjnia


Bony Upominkowe zakupione w Gabinecie Fizjos mają wyjątkową formę eleganckich imiennych zaproszeń. Wydrukowane są na wysokiej jakości papierze lun ręcznie robione w formie rękodzieła.

Bony można zakupić od "od ręki" w recepcji Gabinetu Fizjos w Pszczynie. Bon możemy również wysłać do Klienta pocztą po wcześniejszym ustaleniu szczegółów.

Zapraszamy do kontaktu: 790 636 990

FIZJOS - MASAŻ i FIZJOTERAPIA

43-200 Pszczyna
ul. Zamenhofa 4/3

kom. 790636990
kom. 880796626Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fizjos

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fizjos" podaj