pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Zdrowie

  • 4 listopada 2021
  • wyświetleń: 4354

Pszczyńscy policjanci weryfikują przestrzeganie przepisów sanitarnych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Dbając o bezpieczeństwo mieszkańców, policjanci kontrolują placówki handlowe oraz środki transportu publicznego, przypominając o obowiązku zakrywania ust i nosa.

Pszczyńscy policjanci weryfikują przestrzeganie przepisów sanitarnych - 11.2021
Policjanci kontrolują placówki handlowe · fot. KPP Pszczyna


Od początku pandemii nieustannie obowiązuje nakaz zakrywania twarzy w zamkniętych obiektach użyteczności publicznej i środkach komunikacji. Osoby niestosujące się do tego muszą liczyć się z konsekwencjami prawnymi. Kontrole będą kontynuowane.

Pszczyńscy policjanci kontrolują przestrzeganie nakazów i zakazów związanych z pandemią COVID-19. Odwiedzają głównie placówki handlowe oraz usługowe, a także środki transportu publicznego, centra przesiadkowe, dworce kolejowe czyli wszystkie miejsca, gdzie występuje duże skupisko ludzi. Kontrolują czy personel sklepów oraz klienci stosują się do nakazu zakrywania ust i nosa oraz zachowują dystans społeczny.

Pszczyńscy policjanci weryfikują przestrzeganie przepisów sanitarnych - 11.2021
Policjanci kontrolują środki transportu publicznego i poczekalnie dworcowe · fot. KPP Pszczyna


Policja przypomina, aby zachowywać się odpowiedzialnie i przestrzegać wprowadzonych obostrzeń sanitarnych, dbając tym samym o zdrowie swoje i innych.

Poniżej zamieszczamy link, pod którym znajdziesz wszystkie obowiązujące nakazy i obostrzenia związane z pandemią:

www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

ar / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj