pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 27 października 2021
  • 3 listopada 2021
  • wyświetleń: 1460

Jesienne promocje w Salonie Optycznym OptiPlus w Woli

Artykuł sponsorowany:

Tej jesieni, w dniach 2-13 listopada w Salonie Optycznym OptiPlus w Woli/k. Pszczyny przygotowaliśmy dla Was korzystną ofertę promocyjną na okulary progresywne klasy premium o bardzo szerokich obszarach widzenia i najłatwiejszej adaptacji.

OptiPlus Wola


20% rabatu na szkła progresywne klasy premiumSoczewki progresywne charakteryzują się specjalną konstrukcją, która umożliwia wyraźne widzenie zarówno dali, jak i bliży oraz odległości pośrednich w jednej parze okularów. Szczególnie poleca się je osobom, które zmagają się z prezbiopią, czyli tym osobom, które używają dwóch par okularów - do czytania i do codziennego użytku. Docenią oni zalety okularów progresywnych, które wyeliminują potrzebę zamiennego stosowania różnych szkieł.

20% rabatu na szkła DriveCareCzy podczas prowadzenia samochodu odczuwasz dyskomfort i oślepiające odblaski samochodów jadących z naprzeciwka, zwłaszcza nocą? Jeśli tak - proponujemy specjalne soczewki, które zapewnią lepszą jakość obrazu, zredukują oślepiające odblaski i z pewnością przyczynią się do większego bezpieczeństwa na drodze, zwłaszcza teraz- jesienią, kiedy dni są coraz krótsze, a zmierzch zapada bardzo szybko. Soczewki te można z powodzeniem nosić całą dobę - to soczewki w pełni uniwersalne, które doskonale sprawdzą się również w ciągu dnia.

OptiPlus Wola


W naszym salonie wykonujemy także kompleksowe i bezpłatne badanie wzroku. Istnieje także możliwość zakupu okularów NA RATY. Promocje dotyczą soczewek magazynowych, recepturowych w dowolnym indeksie. O szczegóły pytaj w salonie. Zapraszamy!
Umów się na wizytę: 796 350-359

Salonie Optycznym OptiPlus w Woli