pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Zdrowie

  • 18 października 2021
  • wyświetleń: 1184

Zgłoś hospicjum Ojca Pio do akcji Rossmanna!

Tylko do 18 października można zgłaszać organizacje społeczne do akcji "Pomagamy jak umiemy kobietom" - charytatywnej akcji sieci Rossmann. Zgłoś pszczyńskie hospicjum Ojca Pio!

Hospicjum pomaga kobietom (i nie tylko) w bardzo trudnej sytuacji osobistej, kiedy zmagają się z ciężkimi chorobami, lękiem, izolacją społeczną, brakiem samodzielności.

Po raz pierwszy Hospicjum św. Ojca Pio znalazło się w akcji charytatywnej Rossmanna w 2019 r. Otrzymało artykuły higieniczne, pielęgnacyjne, kosmetyczne i spożywcze za ponad 30 tys. zł. Tym wspaniałym "prezentem" do dziś obdarowuje chorych. Dla wielu z nich to naprawdę przemiłe chwile, bo ktoś o nich pamięta..., bo otrzymują takie niespodzianki..., bo czasem naprawdę ich na to nie stać. Dobrej jakości balsam nawilżający do skóry - zmęczonej, obolałej, wysuszonej lekami czy dobrej jakości mus lub sok owocowy - to dla wielu seniorów rarytasy.

Teraz placówka ma szansę znów poprosić o pomoc, bo Rossmann chce wspierać organizacje pomagające kobietom. Hospicjum jest taką organizacją! A kobiety, którym pomagamy są bardzo ciężko chore, a dodatkowo zmagają się z niedołężnością, niesamodzielnością i samotnością.

Czas zgłoszeń mija 18 października!

Ściągnij KUPON, wydrukuj, wypełnij wpisując tam:

adres: Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie 43-200 Pszczyna, ul. M. Skłodowskiej-Curie 1, NIP (Numer Identyfikacji Podatkowej): 6381523665. Oddaj wypełniony KUPON w sklepie Rossmann.

Następnie oddaj w sklepie Rossmann: www.hospicjumojcapio.pless.pl/wp-content/uploads/2021/10/Rossmann_kupon_zgloszeniowy.pdf

rossmann

ar / pless.pl
źródło: Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.