pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Zdrowie

  • 7 października 2021
  • 6 listopada 2021
  • wyświetleń: 3429

Przypominająca 3 dawka szczepienia przeciw COVID w Goczałkowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Za nami:

Ośrodek Pomocy Społecznej w Goczałkowicach-Zdroju informuje, iż dzięki współpracy z Punktem Szczepień Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia będzie możliwość przyjęcia przypominającej trzeciej dawki szczepionki przeciw COVID-19.

szczepienie, szczepionka
fot. pless.pl


Szczepienia odbędą się w sobotę, 6 listopada od godziny 10.00. Zapisy na szczepienia w gminie zostaną uruchomione 11 października pod numerem telefonu 537 157 858 dostępnym w Ośrodku Pomocy Społecznej w Goczałkowicach-Zdroju. Numer czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Dane potrzebne do rejestracji: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL, numer telefonu.

Grupy dopuszczone do przyjęcia trzeciej dawki przypominającej to:

  • osoby powyżej 50. roku życia, u których minęło przynajmniej 6 miesięcy od ostatniego szczepienia przeciwko COVID-19;
  • pracownicy medyczni placówek pomocowych, u których minęło przynajmniej 6 miesięcy od ostatniego szczepienia przeciwko COVID-19;
  • medycy niezależnie od wieku, u których minęło przynajmniej 6 miesięcy od ostatniego szczepienia przeciwko COVID-19;
  • osoby z poważnymi zaburzeniami odporności po upływie 28 dni od ostatniego szczepienia.


Skierowania na szczepienie przypominające - po spełnieniu powyższych warunków - wystawia automatycznie Ministerstwo Zdrowia. Szczepionką dopuszczoną do szczepienia przypominającego jest Pfizer - niezależnie od rodzaju szczepionki z pierwszego etapu szczepień.

ar / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj