pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Zdrowie

  • 25 marca 2021
  • wyświetleń: 3233

Strażacy rozprowadzają ulotki nt. profilaktyki i szczepień na COVID-19

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

W ubiegłych miesiącach do komend powiatowych i miejskich Państwowej Straży Pożarnej zostało dostarczonych łącznie 10 mln ulotek propagujących wiedzę na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19.

Strażacy rozprowadzają ulotki nt. profilaktyki i szczepień przeciw COVID-19 · fot. jednostki OSP powiatu pszczyńskiego


Przekazane materiały są obecnie rozprowadzane przez strażaków i mają trafić przede wszystkim do mieszkańców wykluczonych cyfrowo, którzy nie korzystają z zasobów internetu.

Na ulotkach znalazły się m.in. informacje o tym, jak zapisać się na szczepienie, wraz z danymi kontaktowymi do gminnych koordynatorów szczepień. W dystrybucję ulotek włączyli się także druhowie z jednostek OSP z powiatu pszczyńskiego, którzy już od kilku dni prowadzą kolportaż tych materiałów.

BM / pless.pl, źródło: KP PSP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj