pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Zdrowie

  • 23 marca 2021
  • wyświetleń: 7234

[WIDEO] Trzecia fala COVID-19: apel burmistrza o odpowiedzialność

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Liczba osób z wynikiem dodatnim na obecność koronawirusa w gminie Pszczynie w ostatnim czasie znacząco wzrosła. Dziś to 304 mieszkańców (dla porównania w listopadzie, podczas szczytu drugiej fali było to 178 osób).

Między innymi z tego powodu w poniedziałek Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny zaapelował o odpowiedzialność i stosowanie się do wszystkich zasad bezpieczeństwa, które pozwolą uchronić nas i naszych bliskich od zakażenia.

Loading...


Warto dodać, że od kilku tygodni w gminie Pszczyna działa specjalny numer telefonu - 664-316-645. Pod nim można sygnalizować problemy swoje i najbliższych, a także zasięgnąć informacji ws. dowozu na szczepienia. Jeżeli znacie kogoś, kto potrzebuje pomocy, nie wahajcie się zadzwonić.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj