pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Zdrowie

  • 9 grudnia 2020
  • wyświetleń: 780

Spotkanie z prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków

We wtorek burmistrz Dariusz Skrobol oraz zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok spotkali się z prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło w Pszczynie Teresą Maciej.

Burmistrz spotkał się z prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło w Pszczynie
Burmistrz spotkał się z prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło w Pszczynie - 8.12.2020 · fot. UM Pszczyna


Tradycyjnie grudniowe rozmowy z organizacjami pozarządowymi pełnią rolę podsumowania poprzednich miesięcy działań. Również wizyta Teresy Maciej była okazją do refleksji, analizy 2020 roku oraz dyskusji o planach na kolejne miesiące.

- Nasze spotkania odbywały się w Urzędzie Miejskim w Pszczynie cyklicznie. Towarzyszyły im konsultacje z lekarzem, szkolenia. Niestety, z powodu pandemii nie mamy wielu okazji do takich wizyt wszystkich członków pszczyńskiego koła stowarzyszenia. Cieszę się jednak, że mogliśmy gościć panią prezes, na ręce której złożyliśmy życzenia i wręczyliśmy świąteczne paczki dla diabetyków z naszej gminy - mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków Koło w Pszczynie działa w sferach szeroko zakrojonej pomoc dla osób z problemami cukrzycowymi, szkolenia, prowadzi szkolenia, wykłady, wyjazdy edukacyjne, sympozja dot. diabetologii i nowych form leczenia. Jest miejscem wymiany doświadczeń i pomaga w uzyskaniu sprzętu medycznego dla chorych na cukrzycę.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.