Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Zdrowie

  • 24 września 2020
  • wyświetleń: 5482

Potwierdzono trzy kolejne zakażenia i zgon mieszkańca powiatu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Zmarł kolejny mieszkaniec powiatu pszczyńskiego. W ostatniej dobie potwierdzono także trzy kolejne zakażenia koronawirusem.

Jak podaje wojewódzki sanepid, w szpitalu w Raciborzu zmarł 85-letni mieszkaniec naszego powiatu. Bliskim zmarłego składamy szczere wyrazy współczucia.

Służby sanitarne poinformowały, że w ostatniej dobie potwierdzono trzy kolejne zakażenia w powiecie pszczyńskim (jedna osoba z gminy Suszec oraz dwie osoby z gminy Miedźna).

Od początku pandemii zakażonych zostało 1313 mieszkańców powiatu. W ostatniej dobie nie zmieniła się liczba ozdrowieńców - to nadal 1272 osoby.

Kwarantanną domową na podstawie decyzji administracyjnej służb sanitarnych objętych jest 45 mieszkańców.

24.09

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Koronawirus - raport

Publikujemy bieżące raporty Ministerstwa Zdrowia, Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz powiatowego Sanepidu dotyczące sytuacji epidemiologicznej w powiecie pszczyńskim, regionie i kraju. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Koronawirus - raport" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.