Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Zdrowie

  • 28 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 18095

Jest czwarte zakażenie koronawirusem w powiecie pszczyńskim

Sanepid poinformował Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Pszczynie, że na terenie powiatu pszczyńskiego przebywa kolejna osoba z pozytywnym wynikiem badania w kierunku SARS-CoV-2.

Koronawirusa stwierdzono u mężczyzny w sile wieku z gminy Pawłowice. Tym samym do czterech wzrosła liczba zainfekowanych mieszkańców naszego powiatu.

grafika_29_04_2


Informacja z godz. 14.00Od weekendu nie zmieniła się liczba mieszkańców powiatu pszczyńskiego zakażonych koronawirusem. To trzy osoby (kobieta i mężczyzna z gminy Suszec oraz mężczyzna z gminy Pawłowice). Zmieniają się dane dotyczące osób objętych kwarantanną domową.

28 kwietnia o godz. 14.00 tyski sanepid poinformował o 23 osobach przebywających w kwarantannie domowej na podstawie decyzji administracyjnej. Pszczyńska policja przekazała dane o łącznie 127 mieszkańcach, objętych kwarantanną, które przebywają w 55 miejscach zamieszkania.

Grafika 28.04

BM / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.