Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Zdrowie

  • 14 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 6117

Pakiety pomocowe dla goczałkowickiego izolatorium

15 kwietnia w izolatorium w Goczałkowicach-Zdroju prywatny przedsiębiorca z Żor przekaże charytatywnie kilkaset sztuk pakietów pomocowych dla osób przebywających w izolatorium. To odzew na apel szefostwa goczałkowickiego ośrodka

Pakiet obejmuje ręczniki, bieliznę i skarpety. Podobne otrzymali już lekarze, służby medyczne oraz pacjenci z Wojewódzkiego Szpitala nr 3 w Rybniku, Szpitala im. dr. Józefa Rostka w Raciborzu, przekształconego obecnie w jednoimienny szpital zakaźny oraz szpitala w Żorach. W sumie 6500 sztuk niezbędnych produktów zostało przekazanych do tych placówek.

Akcja przekazania to odzew na apel szefostwa goczałkowickiego ośrodka. Zdarza się bowiem, iż do izolatorium wprost ze szpitala przewożeni są pacjenci, którzy nie zdążyli się nawet zaopatrzyć w najpotrzebniejsze rzeczy osobiste. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule Goczałkowickie izolatorium prosi o pomoc! Potrzebna jest m.in. pościel".

BM / pless.pl, źródło: Śląski Urząd Wojewódzki

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.