Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 14 marca 2020
  • 22 marca 2020
  • wyświetleń: 3770

Uzdrowisko Goczałkowice zawiesiło czasowo swoją działalność

W związku z rozporządzeniem Ministra Zdrowia o wprowadzeniu stanu epidemicznego na terenie całej Polski z piątku, 13 marca wszystkie uzdrowiska w Polsce, a więc także Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój, zawieszają czasowo swoją działalność. Poinformował o tym dziś Narodowy Fundusz Zdrowia w specjalnym komunikacie.

Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój
fot. Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój

NFZ zaznaczył, że wszystkie osoby, które mają potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ, skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, które ma rozpocząć się po 14 marca 2020, mają nie udawać się do tych placówek. Skierowanie do sanatorium będzie mogło być zrealizowane w późniejszym terminie, z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących.

Jak czytamy w komunikacie goczałkowickiego uzdrowiska, wstrzymano przyjęcia do sanatorium. Skierowanie do sanatorium będzie mogło być realizowane w późniejszym terminie, z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących. Od 16 marca do odwołania nie są wykonywane badania laboratoryjne oraz ambulatoryjne. Nieczynne pozostają również Odnowa Biologiczna, Jaskinia Solna, Kawiarenka Uzdrowiskowa.

Uzdrowisko komunikat

ar, mp / pless.pl, źródło: Narodowy Fundusz Zdrowia

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.