Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 1 grudnia 2019
  • wyświetleń: 11127

AH! Cóż to było za otwarcie w Pszczynie!

Artykuł sponsorowany:

W miniony czwartek na mapie Pszczyny pojawiło się nowe miejsce, do którego musicie koniecznie zajrzeć! To kameralne Ah!Beauty przy ulicy Kopernika 15. Salon kosmetologii estetycznej i laseroterapii zdecydowanie inny od tych, które znamy gdyż już w progu wita nas przytulnym i naturalnym wnętrzem oraz unoszącym się w powietrzu zapachu kwiatów i najlepszych kosmetyków.

Ah!Beauty


W urokliwym i niezwykle klimatycznym pomieszczeniu, w otoczeniu zieleni i palących się lampionów, można poprawić urodę, samopoczucie i jeszcze zrelaksować się. Ah!Beauty proponuje szeroką ofertę zabiegów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, zarówno panie, jak i panowie.

Poza tradycyjnymi zabiegami typu karboksyterapia czy mezoterapia Ah!Beauty oferuje również zabiegi przy użyciu jedynego w Pszczynie lasera Epi Lab. Są też zabiegi pielęgnacyjne na ciało a także masaż i zabiegi z zakresu fizjoterapii. Tutaj szczególny nacisk kładzie się na profesjonalizm, nowoczesny i specjalistyczny sprzęt oraz ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności personelu.

Ah!Beauty


Do odwiedzin gorąco zaprasza właścicielka Karolina Żurowska - Migas
tel. 506 273 496

Zapraszamy serdecznie !!!