Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Zdrowie

  • 28 lutego 2008
  • wyświetleń: 5023

Akcja krwiodawstwa dla Marcina

Przy leczeniu Marcina z Woli potrzebna jest krew w każdej ilości. 28 lutego w celu pomocy 24-latkowi choremu na białaczkę zostanie przeprowadzona akcja krwiodawstwa.

Diagnoza, którą Marcin usłyszał w styczniu, brzmiała jak wyrok - białaczka w ciężkiej odmianie. Chłopak nie poddał się jednak i nie załamał. Postanowił walczyć. Chwilowo Marcin przechodzi chemioterapię i niezbędna przy leczeniu jest każda ilość krwi.

W czwartek 28 lutego od godziny 8.00 w remizie OSP w Woli przy ulicy Wałowej 10 będziemy mogli pomóc Marcinowi. Do przygotowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Woli oraz portal wolanie.info akcji przyłączył się także portal pless.pl.

Zasięg przedsięwzięcia jest powiatowy. Warto pamiętać, że osoba, która odda krew w danym dniu otrzyma zaświadczenie, którym będzie mogła posłużyć się w celu usprawiedliwienia nieobecności w miejscu pracy z zachowaniem prawa do wynagrodzenia oraz zwrot kosztów dojazdu.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.