Wybory samorządowe 2024

  • 7 marca 2024
  • 8 marca 2024
  • wyświetleń: 27461

Znamy już wszystkich kandydatów do rady miejskiej, rad gmin i rady powiatu

Zapraszamy do zapoznania się z kandydatami do Rady Miejskiej w Pszczynie i Rady Powiatu Pszczyńskiego, a także do pozostałych rad gmin z terenu powiatu pszczyńskiego w specjalnym serwisie wyborczym na portalu pless.pl! Poznaliśmy już wszystkich!

serwis wyborczy


Na portalu pless.pl znajdziecie sylwetki kandydatów na radnych ze wszystkich sześciu gmin powiatu pszczyńskiego: Pszczyny, Goczałkowic-Zdroju, Suszca, Kobióra, Miedźnej, Pawłowic. Przeczytacie również o ich pomysłach działań na rzecz mieszkańców.

Pełna lista kandydatów - kliknij tutajPrzypomnijmy: zgodnie z rozporządzeniem termin zgłaszania list kandydatów na radnych w wyborach do rad gmin, rad powiatów oraz sejmików województw upłynął 4 marca o godz. 16:00. Z kolei termin zgłaszania kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast upływa 14 marca o godz. 16:00.

Informacja dla komitetów i kandydatów

Każdy komitet, którego kandydaci biorą udział w najbliższych wyborach, może na łamach pless.pl BEZPŁATNIE przedstawić swój program oraz osoby ubiegające się o mandaty.

Komitety, które chcą przedstawić swój program i kandydatów, proszone są o kontakt z redakcją - email: redakcja@pless.pl lub tel.: 322128893.

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.