Wybory samorządowe 2024

  • 5 marca 2024
  • 7 marca 2024
  • wyświetleń: 16288

Prezentacje kandydatów, komitetów, wiadomości - na pless.pl ruszamy z serwisem WYBORY 2024

Tygodnie dzielą nas od wyborów samorządowych. W miastach i w sołectwach mieszkańcy wybiorą swoich przedstawicieli do rad, a także prezydentów, burmistrzów i wójtów. Z okazji zbliżających się wyborów, wzorem lat poprzednich przygotowaliśmy dla Was specjalny serwis, którego zadaniem będzie przedstawienie Wam sylwetek kandydatów i opisywanie wydarzeń związanych z kampanią wyborczą.

Wybory samorządowe, karty do głosowania,głosowanie
Karty do głosowania · fot. pless.pl


Od dziś do dnia ogłoszenia wyników wyborczych pod adresem pless.pl/wybory będziemy Was informować o najważniejszych bieżących wydarzeniach związanych z wyborami na terenie wszystkich sześciu gmin powiatu pszczyńskiego: Pszczyny, Goczałkowic-Zdroju, Suszca, Kobióra, Miedźnej, Pawłowic.

Lada moment znajdziecie tutaj wszystkich kandydatów na stanowisko burmistrza Pszczyny oraz wójtów gmin. Przedstawimy również listy kandydatów do rad i sejmiku. Dla komitetów i kandydatów będzie to okazja i czas, aby do 7 kwietnia (a właściwie do 5 kwietnia - rozpoczęcia ciszy wyborczej) przekonać mieszkańców zarówno do wzięcia udziału w głosowaniu, jak i do oddania głosu na kandydatkę lub kandydata.

Jeżeli 7 kwietnia żaden z kandydatów na burmistrza i wójta nie uzyska wyniku ponad 50%, to będzie nas czekała druga tura wyborów - 21 kwietnia.

Informacja dla komitetów i kandydatówKażdy komitet, którego kandydaci biorą udział w najbliższych wyborach, może na łamach pless.pl BEZPŁATNIE przedstawić swój program oraz osoby ubiegające się o mandaty.

Komitety, które chcą przedstawić swój program i kandydatów, proszone są o kontakt z redakcją - email: redakcja@pless.pl lub tel.: 322128893.

ar, mp / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.