Wybory samorządowe 2024

  • 23 lutego 2024
  • 25 lutego 2024
  • wyświetleń: 11748

Dariusz Skrobol oficjalnie ogłosił start w wyborach

Dariusz Skrobol w czwartek 22 lutego ogłosił na pszczyńskim rynku, że zamierza ubiegać się o reelekcję na stanowisku burmistrza.

Dariusz Skrobol oficjalnie ogłosił start w wyborach
Dariusz Skrobol oficjalnie ogłosił start w wyborach podczas spotkania na rynku w Pszczynie - 22.02.2024 · fot. UM Pszczyna


"Drodzy mieszkańcy! Spotkaliśmy się dzisiaj na pszczyńskim rynku, aby symbolicznie złożyć deklarację poparcia dla działań Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego. To również czas żeby w otoczeniu bliskich mi osób ogłosić, że zamierzam ubiegać się o reelekcję na stanowisku burmistrza. Nasza drużyna skupia ludzi zaangażowanych, konsekwentnych i cieszących się zaufaniem społecznym. Wśród nas są samorządowcy, przedsiębiorcy, artyści, nauczyciele, społecznicy oraz przedstawiciele wielu innych środowisk działających w myśl - bez polityki, dla mieszkańców" - podsumował w mediach społecznościowych.

Loading...


Zaprosił również na konwencję, która odbędzie się 3 marca o godz. 15:00 w Pszczyńskim Centrum Kultury. Tam zostanie przedstawiony szczegółowy program i kandydaci do Rady Miejskiej i Rady Powiatu - zapowiedział.

ar / pless.pl