Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wybory samorządowe 2018

  • 14 października 2015
  • 20 października 2015
  • wyświetleń: 5493

Jarosław Kaczyński w regionie

Na ostatniej prostej kampanii wyborczej do Bielska-Białej przyjechał prezes Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Kaczyński udzielił rekomendacji kandydatom z listy PiS-u w okręgu wyborczym nr 27.



Na spotkaniu z liderem Prawa i Sprawiedliwości pojawiło się kilkaset osób. Nie wszyscy zmieścili się w sali Naczelnej Organizacji Technicznej. - To największa sala, w której mogliśmy zorganizować spotkanie - mówił poseł Stanisław Szwed jeszcze przed przybyciem Jarosława Kaczyńskiego.

Prezes PiS-u przyjechał do Bielska-Białej ze sporym opóźnieniem. W swoim półgodzinnym wystąpieniu krytykował rząd Platformy Obywatelskiej, mówił także o programie Prawa i Sprawiedliwości na naprawę Polski. Na koniec lider Prawa i Sprawiedliwości udzielił rekomendacji dla kandydatów do Sejmu z listy PiS-u w okręgu nr 27.

Gdy Jarosław Kaczyński zszedł z mównicy, do mikrofonu dopadł Rajmund Pollak. Publicysta z Bielska-Białej chciał zadać prezesowi pytanie, jednak szybko został "spacyfikowany" przez członków Prawa i Sprawiedliwości. Po chwili na mównicy pojawiła się kandydatka Zjednoczonej Lewicy do Sejmu. - Pięknie pan mówi o wolności, ale tacy ludzie jak pan, jak Macierewicz, Pawłowicz zabieracie nam prawo do wolności - mówiła Anita Ziegler-Chamielec. Całą sytuację zarejestrowaliśmy naszą kamerą - "Incydent na spotkaniu z Kaczyńskim".

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 lipca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.