Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wybory samorządowe 2018

  • 29 listopada 2010
  • wyświetleń: 20373

Kraus uzyskał poparcie Malchera

Aleksander Malcher, reprezentujący Prawo i Sprawiedliwość w wyborach, poparł kandydata Platformy Obywatelskiej Mirosława Krausa na stanowisko burmistrza Pszczyny.

Kraus uzyskał poparcie Malchera
Aleksander Malcher w drugiej turze wyborów odda swój głos na Mirosława Krausa


Walka o głosy wyborcze trwa więc w najlepsze. Aleksander Malcher w pierwszej turze zyskał zaufanie 13,5% głosujących. Natomiast różnica pomiędzy Dariuszem Skrobolem a Mirosławem Krausem wyniosła 7 punktów procentowych.

Do wypowiedzi Aleksandra Malchera odniosło się również 5 członków pszczyńskiego Prawo i Sprawiedliwość, które dodało, że poparcie nie zostało uzgodnione z innymi członkami PiS i jest prywatnym zdaniem kandydata. Równocześnie różni się programowo od Platformy Obywatelskiej.

Jak te poparcie i oświadczenie członków PiS przeniesie się na głosy w II turze przekonamy się już w niedzielę 5 grudnia.

Z pełnym oświadczeniem Aleksandra Malchera można zapoznać się www.wybory.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=20942&akt=1 class=dodaj>tutaj, a oświadczeniem 5 członków pszczyńskiego Prawa i Sprawiedliwość www.wybory.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=20950&akt=1 class=dodaj>tutaj. Obydwa ogłoszenia są płatne.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 lipca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.