pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Telewizja pszczyna.tv

  • 16 czerwca 2023
  • wyświetleń: 316

MESH Wi-Fi w twoim domu

Materiał partnera:

Zdecydowanie nikogo nie dziwi ilość urządzeń, dzięki którym można mieć dostęp do Internetu, chociażby w domu. Niezbędna jest do tego odpowiednio skonfigurowana sieć Wi-Fi. Dlatego też dobrze jest poznać zalety sieci MESH opisywanej w tym artykule. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

MESH Wi-Fi w twoim domu


Czym jest sieć MESH?Każdy z nas widział kiedyś pajęczynę. Rozciągnięte cieniutkie nitki mogą sięgać naprawdę daleko od miejsca, gdzie pająk zaczął tkać swoją sieć. Właśnie do czegoś takiego można porównać sieć o topologii MESH. W centralnym miejscu stoi główny router. Jak wiadomo, jest to urządzenie odpowiedzialne za przesyłanie pakietu danych pomiędzy sieciami. Niezbędne są także porozstawiane odpowiednio po całym domu pozostałe urządzenia, dzięki którym w każdym miejscu zasięg domowej sieci Wi-Fi jest tak samo dobry. Dokładniejsze informacje i odpowiednie produkty można znaleźć na stronie https://fritz-shop.eu/

Warto zainwestować, ponieważ stabilne łącze internetowe to gwarancja tego, że będzie można efektywnie pracować, uczyć się, robić zakupy, rozmawiać ze znajomymi, grać czy oglądać ulubione seriale lub filmy. Wiadomo, że dobrej jakości łącze internetowe to podstawa.

Zalety korzystania z sieci MESHChociaż mogłoby się wydawać inaczej, to stworzenie takiej sieci wcale nie jest trudne. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiedniej jakości urządzenia, takie jak te: https://fritz-shop.eu/pol_m_Mesh-WiFi-410.html

Dzięki nim, poruszając się po całym domu nasz smartfon nieustannie będzie podłączony do sieci o niezmiennej jakości. To jest właśnie jeden z podstawowych plusów tego typu rozwiązania. Wśród zalet można jeszcze wymienić:

  • bez problemu można dołożyć następne urządzenia, powiększając zasięg Wi-Fi MESH,
  • jest bardzo stabilna,
  • przekazywany sygnał nie traci na jakości,
  • jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chce się ulepszyć dostęp do sieci bezprzewodowej w domu.


Oczywiście technologia ta może być wykorzystana nie tylko w domu, ale także w biurze - wszędzie tam, gdzie na dużej powierzchni potrzebne jest dobrej jakości łącze internetowe.

Facebook