pszczyna.tv - pszczyńska telewizja internetowa

Telewizja pszczyna.tv

  • 16 listopada 2022
  • wyświetleń: 247

Legalni bukmacherzy - Gdzie typować mundial w Katarze?

Materiał partnera:

To fundamentalne pytanie. Już niedługo startują Mistrzostwa Świata w Katarze. Kiedy to wszystko na dobre się rozkręci? Kto zagra w spotkaniu otwarcia? Jakie zaś podmioty hazardowe wybrać pod kątem obstawiania tej lub pozostałych potyczek? Warto wspomnieć, że w czasie mundialu w Katarze będą rozegrane 64 konfrontacje. Jest zatem na co czekać!

piłka nożna


Kiedy startują Mistrzostwa Świata w Katarze?Niedługo. W końcu Mistrzostwa Świata na terenie Kataru rozpoczną się 20 listopada 2022 roku. Co ciekawe, pierwotnie data była inna. W czasie losowania grup mundialowych podano, że pierwszy mecz zostanie rozegrany 21 listopada 2022 roku. W premierowej potyczce miały zmierzyć się kadry narodowe Holandii i Senegalu. Byłaby to kolejna nowość, gdyby w takiej konfrontacji nie zagrał gospodarz. Potem to jednak zmieniono. Data została przesunięta. Teraz jest już natomiast pewne, że Mistrzostwa Świata wystartują 20 listopada 2022 roku. W pierwszym spotkaniu Katar zmierzy się z Ekwadorem. Co ciekawe, gospodarze nie są tutaj faworytami. Wielu ekspertów uważa, że Katarczycy mogą być dostarczycielami punktów w grupie A. Mamy nadzieję, że sędziowie nie będą im pomagać... A pojawiają się takie właśnie wątpliwości. Warto dodać, że początek niedzielnego meczu o 17:00. Potyczka będzie transmitowana na TVP1 i TVP Sport. Turniej potrwa łącznie do 18 grudnia 2022 roku. Wtedy poznamy reprezentację narodową, która zostanie mistrzem Świata.

Dlaczego warto wybrać Fortunę?Gdzie typować Mistrzostwa Świata? Katarska impreza jest tuż za rogiem! Jeśli jeszcze nie masz konta, a chcesz spróbować swoich sił w tej dziedzinie, to trzeba na poważnie zacząć zastanawiać się nad dostępnymi opcjami. Na szczęście wyboru jest sporo. Do dyspozycji jest m.in. Fortuna. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska działa legalnie. A dla każdego to powinno być tutaj kluczowe. Warto zaznaczyć, że bukmacherzy na mundial 2022 muszą być zatem sprawdzeni pod tym względem. Jak masz jakiekolwiek wątpliwości, to warto wejść na stronę https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/ i tam wszystko dokładnie zweryfikować. Na szczęście w przypadku Fortuny nie musisz się niczego obawiać. A dodatkowo ta firma bukmacherska jest bardzo hojna. Za samo tylko wykonanie rejestracji możesz zainkasować 20 PLN w postaci 2800 punktów lojalnościowych. Potem zwrot za pierwszy przegrany kupon do 600 PLN. Przy drugim depozycie masz zaś okazję zainkasować 50% do 200 PLN.

A może zdecydować się na Betclic?Czemu nie? W końcu to kolejna legalna firma bukmacherska. Działa ona na terenie naszego kraju przez internet lub dzięki aplikacji mobilnej (w przypadku Fortuny możesz w razie czego obstawiać jeszcze w punktach stacjonarnych). Ten podmiot hazardowy jest hojny. W końcu już na start możesz zainkasować fajny bonus. Firma bukmacherska Betclic oferuje zwrot za pierwszy przegrany kupon do 200 PLN (minus podatek). Jesteśmy zaś pewni, że to dopiero początek promocji. Z okazji mundialu 2022 nie będzie ich bowiem brakować!

Facebook