pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 czerwca 2007
  • wyświetleń: 10785

Przejazdy kolejowe zostaną zamknięte

W trzeciej dekadzie czerwca zamknięte zostaną przejazdy kolejowe na ulicach: Gen. Hallera, Bieruńskiej oraz Katowickiej. Utrudnienia w komunikacji są związane z wymianą podtorza torów kolejowych w Pszczynie.

Przejazdy kolejowe zostaną zamknięte
Przejazd ul. Hallera będzie zamknięty jako pierwszy.


Zamknięcie przejazdów kolejowych będzie koniecznie w dniach od 21 do 26 czerwca. Na szczęście dla wszystkich podróżujących tymi trasami, nie przewiduje się zamknięcia więcej niż jednego przejazdu równocześnie.

Pierwszy zamknięty zostanie przejazd na ul. Gen. Hallera. Wstrzymanie ruchu w tym miejscu nastąpi o 6.00 w czwartek 21 czerwca i potrwa do godziny 22.00 następnego dnia. Wówczas to zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona na ulicy Bieruńskiej. Prace w tym miejscu potrwają do niedzieli (24 czerwca), także do 22.00. Roboty torowe na ul. Katowickiej rozpoczną się 24 czerwca o 11.00 i będą prowadzone do 22.00 we wtorek 26 czerwca.

Na czas trwania prac zostaną zorganizowane i oznakowane objazdy. Powiadomieni zostali już o nich także przewoźnicy komunikacji publicznej.

Wykonawcą robót torowych jest firma P.B.S. Transkol Sp. z o.o. z Kielc.

smm / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.