Wiadomości

  • 3 czerwca 2026
  • wczoraj, 10:52
  • wyświetleń: 6101

Natalia z Pawłowic została ogłoszona Wicemiss Województwa Śląskiego!

Sukces mieszkanki Pawłowic! Natalia Pytlak zdobyła tytuł IV Wicemiss Województwa Śląskiego!

Natalia z Pawłowic została ogłoszona Wicemiss Województwa Śląskiego!
Natalia z Pawłowic została ogłoszona Wicemiss Województwa Śląskiego! · fot. archiwum prywatne


Był to jej pierwszy udział w konkursie piękności. Natalia na co dzień pracuje w Kancelarii Komorniczej przy Sądzie Rejonowym w Pszczynie. W konkursie wystąpiła z numerem 18, a obecnie, jako finalistka, ma zobowiązanie do udziału w ogólnopolskim etapie Polska Miss 2026, który odbędzie się we wrześniu tego roku. Natalia ma 21 lat i mieszka w Pawłowicach.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w etapie ogólnopolskim!

ar / pless.pl

źródło: Powiat Pszczyński

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.