Wiadomości
- 21 maja 2026
- 24 maja 2026
- wyświetleń: 1754
[ZDJĘCIA] Radni i burmistrz podziękowali Romanowi Wojtasowi za wieloletnią pracę na rzecz PSM
Rada Miejska w Pszczynie podczas czwartkowej sesji podziękowała Romanowi Wojtasowi za wieloletnią pracę i współpracę na rzecz mieszkańców oraz naszego miasta.
Dzisiejsza sesja była okazją, by publicznie docenić pracę, która miała ogromne znaczenie dla codziennego życia tysięcy mieszkańców. Od 2001 roku Roman Wojtas kierował Pszczyńską Spółdzielnią Mieszkaniową, odpowiadając za jeden z najważniejszych obszarów miejskiej codzienności - mieszkalnictwo. PSM to dziś 61 budynków wielorodzinnych, ponad 2700 mieszkań, dziesiątki lokali użytkowych i garaży oraz kilka tysięcy mieszkańców, dla których spółdzielnia jest po prostu domem. Ale liczby i inwestycje to tylko część tej historii. Samorząd i spółdzielczość mieszkaniowa spotykają się tam, gdzie chodzi o odpowiedzialność za ludzi i wspólną przestrzeń. Dlatego dziś szczególnie dziękuję za wieloletnią, rzeczową i partnerską współpracę. Życzymy dużo zdrowia, czasu dla siebie i satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Bo naprawdę jest z czego być dumnym.
Dariusz SkrobolBurmistrz Pszczyny









