Wiadomości

  • 8 maja 2026
  • 9 maja 2026
  • wyświetleń: 3787

Podziękowania Kasi Piekarczyk dla wszystkich, który pomagają jej w walce o zdrowie

Pani Kasia Piekarczyk z Wisły Wielkiej walczy z glejakiem. Społeczność lokalna włączyła się w akcje charytatywne, podczas których zbierano środki na leczenie. Kobieta chce wyrazić wdzięczność za wsparcie. Publikujemy podziękowania.

Katarzyna Piekarczyk
Pilne! Pani Kasia z Wisły Wielkiej walczy z glejakiem IV stopnia · fot. archiwum prywatne


Kochani,

z całego serca dziękuję Radzie Parafialnej, Księdzu Proboszczowi, Kołu Gospodyń Wiejskich oraz mieszkańcom Wisły Wielkiej, Wisły Małej oraz okolicznych miejscowości za wsparcie mnie w tym trudnym czasie walki o zdrowie.

Dziękuję również wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację kiermaszu w Dniu Kobiet, z którego dochód pomoże mi w dalszej walce. Jestem ogromnie wdzięczna za pyszne ciasta, przetwory, rękodzieło, piękne kwiaty i rośliny oraz za poświęcony czas. Dziękuję Wam za wszystko - za Wasze dobre i otwarte serca.

Dziękuję także wszystkim darczyńcom, którzy nadal wspierają mnie dobrym słowem, uśmiechem i modlitwą - to dla mnie niezwykle ważne. W tym trudnym czasie przekonałam się, jak wielu ludzi ma ogromne serca. Słowo "dziękuję" to zdecydowanie za mało, by wyrazić moją wdzięczność.

Minął już rok mojej walki, na którą nie byłam gotowa, był to czas bardzo trudny, nie tylko dla mnie, ale również dla moich najbliższych. Były to chwile pełne lęku, niepewności i zmęczenia, w których ogromne znaczenie miało wsparcie drugiego człowieka. Właśnie wtedy pojawialiście się Wy - sąsiedzi, znajomi, ale też zupełnie obcy ludzie, którzy okazali mi serce, wsparcie i dobro, jakiego nigdy się nie spodziewałam. Wasza pomoc, każde dobre słowo, każdy gest - nawet najmniejszy - dawał mi siłę, by wstać kolejnego dnia i walczyć dalej. Bez Was nie byłoby to możliwe. Naprawdę.

Moje myśli w czasie choroby bywały różne, ale dzięki Wam mam w sobie pozytywne nastawienie i ogromną wolę walki. Każdego dnia staram się iść naprzód i przeżywać go najlepiej, jak tylko będzie mi to dane.

Niestety moja droga do zdrowia wciąż trwa i nadal potrzebuję wsparcia - zarówno tego materialnego, jak i duchowego. Każda forma pomocy ma dla mnie ogromne znaczenie i daje mi siłę, by się nie poddawać.

Szczególne podziękowania kieruję również do osób anonimowych - Wasze dobro na zawsze pozostanie w moim sercu. Dziękuję także wszystkim, którzy wsparli grudniowy kiermasz - dzięki Wam dzieją się rzeczy, które wydawały się niemożliwe.

Z całego serca dziękuję i proszę - bądźcie ze mną dalej.

Katarzyna Piekarczyk


Przypominamy, że wciąż trwa zbiórka na leczenie złośliwego nowotworu. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na nierefundowaną terapię TTFields, leczenie i rehabilitację.

ar / pless.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.