
Wiadomości
- 10 stycznia 2026
- wyświetleń: 802
WOŚP w Goczałkowicach: przekaż dar na licytacje!
25 stycznia, w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury zabrzmi finałowy koncert orkiestry. Tradycyjnie odbędą się licytacje przedmiotów przekazywanych na ten szczytny cel przez ludzi dobrej woli. Organizatorzy zachęcają do przekazywania darów!

Na licytacje można przekazywać różne przedmioty: prace plastyczne, wyroby "hand made", karnety na usługi, zakupy itp., z których dochód zasili puszkę sztabową i zostanie przekazany wraz ze wszystkimi zgromadzonymi przez goczałkowicki sztab środkami do fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Upominki można dostarczyć do biura GOK-u w godzinach pracy instytucji.
GOK Goczałkowice
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Goczałkowice" podaj

23 lutegoFerie w Goczałkowicach: tygodniowe warsztaty, wyjazdy do izby regionalnej, teatru i Kolejkowa

[FOTO] Koncert kolędowy Semper Communio i orkiestry policyjnej w kościele św. Jerzego!

WOŚP w Goczałkowicach: przekaż dar na licytacje!

[FOTO] Dr Robert Garstka opowiedział o goczałkowickich krzyżach i kapliczkach

Aniołowie się radują - bożonarodzeniowy konkurs plastyczny

Za namiZaproszenie do udziału w konkursie "Pogodejmy po naszymu" w Goczałkowicach!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.
